Широкоформатний друк

Замовити друк банерів і плакатів

Друк на вінілової сітці від 170 грн/м.кв.

Виробництво зовнішньої реклами не обмежується виробництвом банерів і плакатів. Для розміщення великих рекламних зображень прекрасно підходить будівельна вінілова сітка, яка вільно пропускає повітря, що при правильному кріпленні унеможливлює її зрив вітром.

Друк на банері від 160 грн/м.кв.

Банер — це вінілове полотно досить великих, а іноді і величезних розмірів, з рекламним текстом або з зображенням. Друк банерів складається з декількох етапів, починаючи від підготовки макета в одній з комп’ютерних графічних програм і закінчуючи безпосередньо друком банерів на вініловому полотні або іншому матеріалі.

Компанія «COLOR PRODUCTION» пропонує для Вас доступні ціни, швидкий і якісний широкоформатний друк банерів, виконання замовлення в точно зазначені терміни.

Замовити широкоформатний друк

Друк на папері (Blueback, CIty від 95 грн/м.кв.);

Широкоформатний друк — один з найпопулярніших способів зовнішньої реклами на вулицях будь-якого міста. Одним з поширених видів широкоформатного друку є друк на папері «Blueback та «Сity». В основному вони застосовується для друку бордів, постерів, афіш, сітілайтів та інших різних конструкцій та застосовуються для зовнішньої реклами.

Друк на перфорованій плівці від 220 грн/м.кв.

Друк на перфорованій плівці дозволяє застосовувати оригінальні дизайнерські рішення для рекламних кампаній.
Наприклад, такий друк зустрічається в рекламі на міському транспорті (тролейбусах, автобусах і т.д.). Також часто він використовується для оформлення вітрин магазинів.

Друк на самоклеючій плівці від 170 грн/м.кв.

Сьогодні в рекламі надзвичайно актуальна друк на самоклеючій плівці. Виготовляється вона на основі вінілу з нанесеним клейовим шаром, який гарантує чудове приклеювання до будь-якої жорсткої поверхні.

Плотерна порізка плівок

Зображення, надруковані на плівках з вінілу і інших матеріалах, вирізаються по контуру за допомогою контурної різки. Після обробки готовий виріб може наноситися на різні поверхні: дзеркала, пластик, картон, ДСП, МДФ, метал. Поєднання технологій друку з подальшим різанням дає можливість пропонувати клієнтам ексклюзивне оформлення житлових і комерційних інтер’єрів, предметів обстановки і декору, автомобілів.

ДРУК НА ШИРОКОФОРМАТНОМУ ПЛОТТЕРІ. від 250 грн/м.кв.

Друк постерів і рекламних матеріалів формату А0+, А0, А1, А2, А3. (максимальна ширина рулону 914 мм).

Доступна функція «Друк без полів» , тому фактично максимальна ширина рулону 914 мм це і є максимальна ширина друку.

Виконуємо друк архітектурних креслень на інженерному папері та на кальках.

  • Друк плакатів всіх форматів (А0+, А0, А1, А2, А3).
  • Друк на фотопапері (фотоякість 2400х1200dpi)
  • Друк на полотнах
  • Друк високої якості на спеціальних самоклеючих плівках

Висока щільність, чіткість ліній і тексту на крейдованому папері, яскравість зображень, друк постерів і рекламних матеріалів.

Яскравість: Унікальні чорнила п’яти кольорів забезпечують чіткість ліній, що важливо для друку креслень і постерів.

Швидкий друк: 1,07-дюймова друкуюча головка з 6 мікросхемами забезпечує високу продуктивність

УФ-ДРУК: (вартість залежить від матеріалу та макету)

Це унікальна можливість декорування практично будь-яких поверхонь! За допомогою цієї технології можна наносити малюнок на: скло, дзеркало, акрил, МДФ, дерево, ПВХ, композит і ін. В основі УФ-друку лежить принцип закріплення чорнила на поверхні, на якій друкується, за допомогою ультрафіолету. Спеціальні чорнила, чутливі до ультрафіолетового опромінення, миттєво тверднуть на поверхні, утворюючи міцний шар. Після затвердіння чорнила не виділяють в навколишнє середовище ніяких шкідливих сполук. Саме тому УФ-чорнило вважаються одним з найбільш екологічних матеріалів для декорування предметів в будь-якому інтер’єрі: будинки, офісі, громадських місцях, дитячих садах і лікарнях.

Основні переваги УФ-друку: прямий друк зображень з фотографічною якістю по будь-якій плоскій поверхні; надання зображенню ефекту рельєфності (фактура шкіри, дерева і т.п.); абсолютна екологічність готового продукту; стійкість до термічного впливу; яскраві, насичені кольори; стійкість до ультрафіолетового опромінення не менше року; механічна стійкість і друк білим кольором.

Розрахувати проект