Паперові пакети

Іміджеві паперові пакети

Іміджеві паперові пакети – найдорожчий тип пакетів, але водночас це і найелегантніший . Даний тип паперових пакетів використовується найчастіше для упаковки дорогих товарів та для упаковки подарунків.

Виготовляються ці пакети на крейдованих паперах від 170 г та на целюлозних картонах від 200 г. Друк переважно офсетний одно-, дво-, повноколірний, з можливістю додавання пантонних фарб. Також є практика нанесення зображення шляхом тиснення.

На пакети даного типу наноситься ламінація. Ручки переважно тканинні, але допускається просічка отвору для тримання, що може здешевити цей тип продукції.

Паперові пакети з крафту – у зя’зку зі світовою тенденцією щодо відмови від поліетилену, даний тип паперових пакетів є найбільш перспективним у майбутньому та водночас доволі дешевим видом пакетів, останнім часом доволі популярний і витісняє поліетиленові, незважаючи на те, що останні більш дешеві. Свого роду є найбільш екологічними. Ці пакети бувають з ручками, які прикріплюються, або з просічкою отвору для тримання зверху пакета. Можна додатково укріплювати дно пакета картонкою жорсткості. Також допускається виготовлення пакетів без ручки та просічки для тримання. Найчастіше нанесення зображення виконується в одну, дві, три фарби, але можливий і повнокольоровий друк.

Контакти

Також Ви можете замовити в нашій компанії розробку унікального дизайну паперових пакетів від професіональних та креативних дизайнерів. Для отримання більш детальної інформації Ви можете залишити свої контакти, або зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.

093 207 09 08

098 207 09 08

099 207 09 08

095 881 39 89

Розрахувати проект