Брендований одяг та дрібнички

Виготовлення будь-якої сувенірної продукції

В компанії «COLOR PRODUCTION» Ви можете замовити виготовлення будь-якої сувенірної продукції.

Ні для кого є не секретом, що успіх будь-якої справи в першу чергу залежить від іміджу. Майже кожна сучасна компанія чи корпорація має власний брендбук або хоча б фірмовий логотип.
Фірмові чашки, блокноти та ручки у співробітників та керівництва дають чітко зрозуміти відвідувачеві або партнеру про серйозні наміри всього підприємства.

Також, доволі популярною в бізнесі є традиція дарувати своїм діловим партнерам сувеніри з логотипами фірми. Це може бути будь яка сувенірна продукція, наприклад календарі, чашки, ручки, блокноти або органайзери, парасолі, годинники та багато інших корисних предметів. Такі подарунки є відмінним маркетинговим ходом. Отримавши презент клієнт звертає на нього увагу протягом періоду користування ним, а значить пам’ятає про Вас та Вашу компанію, і в потрібний момент готовий буде звернутися до Вас за послугами!

Останнім часом помічена тенденція, що практично кожна компанія проводить конкурси, семінари, ігри і т. Д. На різноманітних семінарах, конкурсах учасники нерідко отримують подарунки — рекламні сувеніри з логотипом (толстовки, футболки, флешки, та інше)

Корпоративна продукція це досить ефективний та досить доступний рекламний інструмент, який дозволяє досягти одразу декількох цілей: збільшити впізнаваність бренду, торгової марки, підвищити лояльність існуючих та потенційних клієнтів, а також позитивно впливає на зростання продажів.

  • кепки, футболки, поло, реглани, жилети
  • ручки, олівці
  • посуд (чашки, термокружки, тарілки)
  • зонти
  • флешки
  • ліхтарики
  • еко-товари

Замовити виготовлення футболки з логотипом

Виготовлення футболкок, поло, регланів, жилетів

Замовити виготовлення ручок з логотипом

Виготовлення любих ручок з вашим логотипом

Замовити виготовлення кепок з логотипом

Виготовлення кепок з вашим логотипом

Виготовлення прапорців з вашим логотипом

Прапорці з вашим логотипом

Розрахувати проект